FAQ


CO TO VLASTNĚ JE TZV. PODPORA V RANDĚNÍ, V ZAHRANIČÍ ZNÁMÁ POD NÁZVEM „DATING COACHING“?

A PRO KOHO JE TATO SLUŽBA VHODNÁ?


Většina z nás touží po lásce, splynutí, spřízněné duši, ale přesto se zrovna v České republice každé druhé manželství rozpadne. Většinu z nás nikdo neučil, jak vzniká zamilovanost, jak fungovat ve vztahu, jak vyjít se svými stíny a stíny partnera. Jak pracovat se svými nejistotami, strachy… Jak překlenout rozchod nebo rozvod… Jak nastavit základ vztahu s mužem, který se nám opravdu líbí…


Zastávám názor, že není nutné se učit pouze z vlastních chyb. Dobrá zpráva! Odpovědi na Vaše otázky existují a můžu Vám s nimi pomoci.JAKÉ SLUŽBY NABÍZÍTE?

Nabízím více možností spolupráce. Od hodinového setkání, kde probereme Vaše nejpalčivější otázky, po každodenní dlouhodobou podporu. A pokud je Vám sympatické ujištění, že se svými otázkami rozhodně nejste sama, můžete vyzkoušet seminář, který probíhá formou diskuse v malé uzavřené skupině.


Osobně preferuji před začátkem spolupráce krátký rozhovor nebo zprávu, abychom si vzájemně ujasnily pojmy, dojmy a jak Vám mohu pomoci.


Kontaktujte mě prosím ZDE pro víc informací.MŮŽU S VÁMI NEZÁVAZNĚ MLUVIT PŘED TÍM, NEŽ SE ROZHODNU OHLEDNĚ DALŠÍ SPOLUPRÁCE?

Samozřejmě. Sama preferuji krátký hovor před spoluprací, abychom si vzájemně ujasnily poptávku a nabídku.NENÍ TU ODPOVĚĎ NA VAŠI OTÁZKU?

Kontaktujte mě prosím ZDE pro víc informací. Ráda odpovím.